Aktualności

Indywidualne (wirtualne) rachunki bankowe do wpłat

Zawiadamiamy, że celu usprawnienia ewidencji dokonywanych wpłat za użytkowanie: lokali mieszkalnych, garaży, lokali użytkowych, dodatkowych pomieszczeń (boksów), dzierżaw, reklam
dla każdego użytkownika TBS Sp. z o.o. został utworzony w Banku BNP Paribas Bank Polska S.A. indywidualny numer konta bankowego służący tylko i wyłącznie do dokonywania wpłat.
Nie dotyczy to lokali własnościowych we Wspólnotach Mieszkaniowych.
Aktualnie administracje osiedli dostarczają do najemców informację z indywidualnym numerem konta bankowego, na który powinny być dokonywane opłaty za użytkowany lokal, garaż, reklamę, dzierżawę.
Nie należy łączyć ze sobą wpłat dotyczących kilku tytułów!
W przypadku dokonywania opłat w formie „zlecenia stałego” należy niezwłocznie  w banku, w którym jest zlecenie zmienić numer konta bankowego dla wpłat z tytułu opłat za użytkowania lokalu mieszkalnego, garażu, lokalu użytkowego, dodatkowego pomieszczenia (boksu), dzierżawy, reklamy. Po otrzymaniu numeru konta, należy niezwłocznie dokonać zmiany dyspozycji w swoim banku. Jednocześnie informujemy, iż zmiana rachunków bankowych nie ma znaczenia dla osób dokonujących wpłat bezpośrednio do kasy Aleja 3 Maja 31 w Piotrowie Trybunalskim.
Bliższych informacji na temat indywidualnych kont bankowych udziela Biuro Obsługi Klienta, telefon: 44 732 37 09  wewnętrzny 40.
W przypadku wpłat dokonywanych  konto PKO zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości 15 zł związana z koniecznością ponownego/dodatkowego księgowania.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=