Załatwisz wszystko online! – 1 lutego uruchamiamy Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta e-BOK

Załatwisz wszystko online! – 1 lutego uruchamiamy Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta e-BOK

Informacja o elektronicznym dostępie do rozliczeń e-Bok – E-USŁUGI. Portal elektroniczny e-Bok (elektroniczne Biuro Obsługi Klienta) to szybki i nowoczesny dostęp do konta rozrachunkowego dla dysponentów wszystkich lokali będących w zasobach zarządzanych przez Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Piotrkowie Trybunalskim. Mogą Państwo w łatwy i bezpieczny sposób, o dowolnej porze i z dowolnego miejsca uzyskać informacje dotyczące rozrachunków za mieszkania, lokale użytkowe.

Dostęp do portalu elektronicznego e-Bok uzyskuje się poprzez złożenie odpowiedniego formularza zgłoszeniowego dysponenta lokalu w Towarzystwie Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Al. 3 Maja 31 w Piotrkowie Trybunalskim, pocztą tradycyjną, przez administracje lub elektronicznie – email sekretariat@tbs.piotrkow.pl. Po złożeniu odpowiedniego wniosku przez dysponenta lokalu, pracownik TBS Sp. z o.o. (w miarę możliwości, niezwłocznie) wygeneruje indywidualne dane (login i hasło startowe) do zalogowania dla dysponenta lokalu.

Na naszej stronie: tbs.piotrkow.pl znajdziecie Państwo, druk formularza zgłoszeniowego oraz regulamin korzystania z e-BOK, jak i inne informacje związane z naszą działalnością.